Vaikų gimtadienių idėjos

Vaikų gimtadienių idėjos

Gimtadienis daugumai mūsų mėgstamiausia metų šventė.  Ši diena ypatinga – todėl reikia pasirūpinti tinkamu, įsimintinu ir smagiu gimtadienio paminėjimu artimiausių žmonių draugijoje. Šiame straipsnyje, o gal greičiau minčių kratinyje pateiksiu kelis patarimus, paremtus savo praktika, kokios gali būti vaikų gimtadienių idėjos ir kaip suorganizuoti puikų gimtadienio vakarėlį savo vaikui neišleidžiant daugybės pinigų.

Auginu 2 vaikus, berniukus, vienam neseniai suėjo 9, o kitam 6 metukai. Auginti panašaus amžiaus ir ypač jaunus vaikinukus yra ganėtinai nelengva užduotis, o ką jau kalbėt apie gimtadienio šventės organizavimą.  Juk draugų begalybė ir visų jų būtinai reikia šventėje, o gimtadienis negali būti prastesnis nei brolio.

Turbūt pirma mintis šaunanti į galvą jums kaip ir daugumai – boulingas, picerija ar kita labai panaši veikla yra išeitis. Tačiau, net nereikia skaičiuoti, kad jeigu į gimtadienio šventę susirinks nuo 5 – 10 ar daugiau sūnaus ar dukros draugų, gimtadienis jums kainuos kaip neblogas savaitgalis pajūryje. Ką daryti, kad taip nenutiktu ir kaip suorganizuoti gimtadienį, kad vaikai ir jūs būtumėte patenkinti?

Kaip suorganizuoti gimtadienį? Rekomenduojamos vaikų gimtadienių idėjos Jums.

Vaikų gimtadienų idėjos Jums

  1. Kodas „Tema“

Šventėje turi būti akcentuojama gimtadienio tema bei aprangos kodas. Kodėl tai svarbu? Vaikai yra pasinėrę į daugumą animacinių serialų, žaidimų, apie kuriuos jūs turbūt net nesate girdėję. SVARBU! Tik nesugalvokite temos išrinkti savo nuožiūra bus prastai. Žinokite, nebe tie laikai, kai tėvai išrenka temą, kuri jiems atrodo tinkama ir visi laimingi švenčia. NE. Būtinai pasitarkite su savo atžala, užsiminkite, kad gimtadienis bus su specialia tema ir kuo jis norėtų būti vakarėlyje persirengęs arba kitaip tariant į ką norėtų įsikūnyti. Patikėkit, vaikas tikrai žinos kuo jis nori būti.

Išsiųskite pakvietimus visiems vaiko draugams į gimtadienio vakarėlį su nurodyta tema, bet NEPAMIRŠKITE, pasirinktu jūsų vaiko personažu negali būt persirengęs niekas kitas daugiau. Juk tai jūsų vaiko gimtadienis. Būtinai tai paminėti kvietime. VISKAS. Lieka tik sugalvoti vakarėlio vietą, tam puikiai tinka gamta, nuosavas kiemas – tikrai kažką sugalvosite. Atsižvelgiant į vakarėlio tema sugalvokite žaidimų kolektyvui, jeigu gimtadienio šventėje dalyvaus ir tėveliai būtinai įtraukite ir juos.

  1. HOBIS – geriausia šventė jūsų vaikui

Gali nuskambėti keistai, tačiau paskirkite gimtadienio šventės programą jūsų vaiko mėgstamiausiai veiklai. Tarkime, praėjusiai metais šventėme vaiko 8 metų gimtadienį, susirinko 7 draugai iš pačio ryto ir spėkit ką jie veikė? Žaidė kompiuterinius žaidimus, aplinkui buvo stalas nukrautas pyragais, gėrimais, tortu ir vaisiais.

Na, o kalbant apie kompiuterinius žaidimus, viskas turi būti paruoštas ir sustyguota. 7 metų gimtadienio šventėje buvo paruoštas kompiuterinio žaidimo „FIfa 16“ (futbolo simuliatorius) turnyras su prizais, turnyrine lentele, nugalėtojo taure ir kitomis smulkmenomis. Turnyras truko apie 5 valandas, kol vieni vaikai žaidė varžybas, kiti vaikai bendravo, juokėsi ir kitaip leido laiką. Iš vaiko girdėjau, kad tai buvo geriausias jo gimtadienis.  Todėl sužinokite ką jūsų vaikas mėgsta labiausiai ir suorganizuokite veiklą, kuri bus paremta jo hobiu.

Galite sugalvoti ir kitokių panašių užsiėmimų, jeigu auginate mergaitę galite drąsiai suorganizuoti naminę fotosesiją, makiažo pamokas ir kitą panašią veiklą. Patikėkite manimi, tai viena geriausių idėjų gimtadienio proga.

  1. Linksmybių autobusas

Tai viena iš geriausių vaikų gimtadienių idėjų, kurią esu mačiusi. Praėjusiais metais mano draugė savo dukrai išnuomavo mikroautobusą su vairuotoju vienai dienai. Ir ne, tai nebuvo kažkoks prabangus mikroautobusų, limuzinų parkas. Ne paslaptis, kainos ten tikrai nėra iš žemiausių. Ji susirado paprastą mikroautobusų nuomos tinklapį, išsiuntė jiems užklausą ar pavyktų suorganizuoti gimtadienį ir pasivažinėti po miesto gražiausias vietas su vaikais. Atsakymas buvo teigiamas.

Nepatikėsit, ji buvo nustebusi, mikroautobusas buvo išpuoštas balionais, automobilio viduje grojo jos paprašytas ir sudarytas muzikos grojaraštis ir net gi tortą buvo užsakę.  Vairuotojas buvo itin geros nuotaikos, profesionalus, nepaisant to, kad vaikai šūkavo, fotografavosi, žaidė žaidimus ir t.t Visas šitas malonumas truko nuo 12.00 iki 18.00, net 6 VALANDAS. Jūs įsivaizduojate kiek kainuotų limuzinas 6 valandoms? Kainų neskelbsiu, bet kaip mano draugė minėjo ji sutaupė maždaug 4x išleistos sumos, kurią galėjo išleisti limuzinų nuomos punkte.

Tikiuosi šios 3  paprastos vaikų gimtadienių idėjos bus naudingos jums ir būtinai jas išmėginsite ateityje. Gimtadienio šventę suorganizuoti vaikui – nemenkas iššūkis, bet manau, kad šios vaikų gimtadienių idėjos jūsų raktas į puikią šventę.

 

AČIŪ.